Потрібна допомога

Дата: 30.06.2020 13:33

Малому Нікіткі (10 років) з селища Абрикосівка Херсонської області дуже потрібна допомога.

«У три роки ми помітили, що з дитиною щось не так. Одразу звернулися до лікарів та отримали невтішний діагноз – атиповий аутизм з когнітивним дефіцитом. Окрім цього хлопчик має вади зі слухом – двобічна сенсоневральна глухота. Якщо найближчим часом не допомогти Нікіті, він на завжди залишиться глухим.

Усіх небайдужих просимо допомогти Нікітці подолати хворобу та придбати 2 завушні цифрові слухові апарати. Вартість одного – 43 656 грн», - мама хлопчика Ольга Лушнікова.

Великокопанівська громадо! Закликаємо всіх підтримати жительку нашої громади та допомогти їй вилікувати сина. Кожен з нас може допомогти повністю змінити життя Піщуліна Нікіти Олександровича на краще та дати можливість почути йому звичні для всіх нас навколишні звуки чи мамині слова.

Контактний телефон мами Ольги 050 054 90 48.

Реквізити для фінансової допомоги:

номер картки бабусі «ПриватБанк» 5168 7574 1298 5824 Піщуліна Людмила