Розважальні заклади тимчасово скоротили час роботи

Дата: 14.07.2020 09:02

Фото без описуШановна молодь, відвідувачі розважальних закладів, жителі Великокопанівської ОТГ!

Якщо Ви плануєте провести свій вільний час у нічному клубі, ресторані, кафе, барі, закусочній, їдальні, кафетерії чи буфеті, зверніть увагу на те, що ці заклади не працюватимуть після 23:00 години на період карантину.

З 11 липня 2020 року  на період карантину розважальні заклади нашої громади не працюють після 23:00 та до 07:00 год. Їх робота забороняється відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 08 липня 2020 року №588 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392".

Завантажити Розпорядження