Відкриваємо «БлагоROOM» в Абрикосівці

Дата: 30.09.2020 12:01

Фото без описуРаді Вам повідомити, що в Абрикосівці відкривається пункт зі збору та передачі вживаних речей «БлагоROOM».

Він працюватиме постійно, з графіком роботи якого ознайомимо Вас пізніше.

Тут Ви зможете обирати одяг, взуття, іграшки та інші речі для себе та своїх дітей безкоштовно.

2 жовтня з 08:00 до 16:00 год відбудеться дитяча благодійна акція «Не будь байдужим!», під час якої Ви зможете обрати для своїх дітей одяг, взуття та іграшки.

Чекаємо батьків та дітей за адресою: с-ще Абрикосівка, вул. Вінницька, 33.

Проєкт "Осередок підтримки та допомоги "БлагоROOM" виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, яка реалізується Українським жіночим фондом в партнерстві із Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (NDI) в рамках програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)". Великокопанівська ОТГ є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Всесвітні Громади (Global Communities) й фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

Анна Довженко, керівниця проєкту

"Осередок підтримки та допомоги "БлагоROOM"