Озеленення України: 17 жовтня в Україні пройде акція з висадження 1 млн дерев

Дата: 16.10.2020 08:47

17 жовтня 2020 року з 9:00 по 18:00 год по всій території України проходитиме Акція з висадження 1 000 000 дерев у рамках глобального екологічного проєкту “Озеленення України”.

Про ідею

Природне середовище було, є і буде незамінним партнером людей у їхньому повсякденному житті. Ми черпаємо з природи всі багатства. Її краса й велич залишаються нашим головним скарбом.

В умовах хворої природи не може бути здорових людей. Це аксіома, зміст якої важливо усвідомити кожному з нас. Яке майбутнє чекає нові покоління людей, залежить виключно від нас нинішніх.

Небайдужість до стану довкілля в Україні та за її межами спонукало Національний проєкт «Книга рекордів України» та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine», започаткувати всеукраїнський проєкт «Озеленення України».

Мета проєкту

Ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців.

Завдання проєкту:

• Висадити 1 000 000 дерев за 1 день по всій території України.
  • Провести загальнодержавну інформаційну екокампанію по висадженні дерев;
  • Сприяти протягом року у висадженні парків та алей;
  • Консолідувати українське суспільство, об’єднавши бізнес, владу, громадськість і ЗМІ довкола природоохоронної, екологічної тематики та сформувати колективну історію успіху українців;
  • Формувати екокультуру та шанобливе ставлення українців до природи.

Індивідуальне висадження дерев

Організатори всіляко підтримують ініціативи індивідуального висадження дерев в будь-якому куточку України. Щоб ваше деревце (я) з’явилось (ись) на інтерактивній карті проєкту, Ви можете надіслати організаторам проєкту інформацію з координатами та фотопідтвердженням за посиланням нижче! Також організатори просять опублікувати ваші фото та відео з висадження в соціальних мережах під хештегом #МоєДерево #ОзелененняУкраїни.

Посилання для надсилання інформації #МоєДерево