Великокопанівський СБК запрошує на вокальні гуртки

Дата: 15.01.2021 11:28

Великокопанівський сільський Будинок культури запрошує усіх закоханих у пісню та охочих розвиватися в вокальному мистецтві на заняття з вокалу.

Не бійтеся спробувати, адже цей крок може бути найкращим рішенням у вашому житті. Коли ми займаємося улюбленою справою - по правді живемо, творимо і мріємо.

Заняття для жителів Великокопанівської ТГ безкоштовні та відбуваються як індивідуально, так і у складі вокальних колективів при Великокопанівському СБК.

У програмі занять:

- базова постановка голосу, постановка дихання (фундамент майбутнього вокаліста);

- постановка правильного звуковидобування (робота над артикуляцією, дикцією);

- комплекс вправ, які сприяють розвитку та збільшенню діапазону й чистоти інтонування.

Також у процес навчання входять: постановка шоу-номерів, записи фонограм на студії звукозапису, участь у концертах, фестивалях і конкурсах, знімання відеокліпів.

Прослуховування відбуваються з понеділка по п'ятницю з 14:00 до 16:00 год.

За детальнішою інформацією звертайтеся в кабінет №1 Великокопанівського СБК або за номером телефону 0956721523!