Матері-одиначки надійшла допомога від мешканок громади

Дата: 22.04.2021 16:42

У нашому світі не всім дано розуміти один одного, а коли це стає можливим - немає нічого прекраснішого.

Відділ "Центр надання соціальних послуг" Великокопанівської сільської ради висловлює свою вдячність добрим феям - рятівницям, які взяли участь у доброчинній акції: "ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ".

Відділ дякує жінкам громади та їх сім'ям за розуміння і підтримку матері-одиначки, яка опинилася в складних життєвих обставинах без коштів, але із двійнею здоровеньких дітлахів. Це - , Гульченко Ларісі Іллівні, яка подарувала візочок для двійнят,

Нікітіній Інні Миколаївні - за засоби гігієни для немовлят

і Охременко Любові Романівні - за дитячу суміш "Малютка" та засоби дитячої гігієни.

Сподіваємося на подальшу співпрацю в громаді та добрі людські стосунки.

Бажаємо, щоб у Вашому житті було більше радісних і світлих хвилин щастя! Нехай Вас оточують тільки хороші люди, опромінюють чудові ідеї та здійснюються потаємні мрії!