Переможцями VII Всеукраїнському фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!» стали бібліотекарі та читачі Великокопанівської громади

Дата: 27.04.2021 08:44

Ура! Перемога! Наш фільм «Ні, я жива, я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!» зайняв III місце у VII Всеукраїнському фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці.

Фільм отримав номінацію «аудіовізуальний твір».

У семи номінаціях конкурсу змагалися понад сімнадцять тисяч учасників. У конкурсі брали участь представники всіх областей України та Криму, а також представники Норвегії, Італії, Бразилії, Португалії, Грузії, Німеччини, Об’єднаних Арабських Еміратів (Дубай), Молдови, Польщі, Росії, Казахстану, Канади, Туреччини. Великокопанівська громада, в лиці Великокопанівських сільських бібліотек та її відвідувачів, також взяла участь і стала переможницею.

Вітаємо авторів фільму Будиліну Оксану, Самойлову Наталію, Самойлову Юлію і Нікітіну Інну. Ви найкращі!