Для поліпшення житлових умов пропонуємо взяти участь у Проєкті пільгового державного кредитування на придбання житла згідно з умовами

Дата: 28.04.2021 09:50

Фото без описуШановні жителі громади, на яких поширюється дія Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо - переміщених осіб"!

У разі, якщо Ви та Ваша родина потребують на законних підставах поліпшення житлових умов, пропонуємо Вам взяти участь у Проєкті пільгового державного кредитування на придбання житла згідно з умовами, зазначених в Постанові КМУ 980 від 27.11.2019 р.

На реалізацію цього Проєкту Німецьким Банком розвитку KFW в рамках Німецького фінансового співробітництва з Україною у 2021 році буде надано грант. З огляду на зазначене, Херсонське регіональне управління Держмолодьжитла за підтримки Херсонської Обласної державної адміністрації звертається до всіх громадян, які мають бажання розв'язати житлові проблеми ознайомитися з умовами участі в цьому проєкті та зареєструватись на офіційному Сайті Держмолодьжитла ( http://www.khn.molod-kredit.gov.ua/).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (0552) 43-04-45 контактна особа - Шорнік Ольга Борисівна.