Проводиться продаж путівок - Дитячий тур "HAPPY CAMP" у сезон "Літо 2021"

Дата: 26.05.2021 11:27

Шановна громадо!

Адміністрація ООГ "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку ім. Ю.О.Гагаріна Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України" проводить продаж путівок - Дитячий тур "HAPPY CAMP" у сезон "Літо 2021".

Дитячий тур "HAPPY CAMP" - це організоване літнє бюджетне дозвілля у місті-курорті Скадовську Херсонської області для яскравих і активних, для тих, хто хоче і може поєднувати оздоровлення, активний відпочинок, творчість, спорт, емоційні екскурсії, загадки та квести!

Вартість Дитячого туру "HAPPY CAMP" у 2021 році складає 490 грн 00 коп. за добу на одну особу.

Більш детальну інформацію можна отримати, відвідавши офіційний сайт : www.ppdu.ks.ua в розділі CAMP GAGARINA та зателефонувавши директору ДЗОВ Гагаріна Мулярову Тарасу Вікторовичу за номером : +380665429303.