Спеціалізована медична допомога в КНП «Херсонський обласний кардіологічний центр» ХОР

Дата: 05.08.2021 11:22

Фото без опису    Мешканці Великокопанівської громади мають можливість отримати спеціалізовану медичну допомогу у Херсонському обласному кардіологічному центрі. ????

Центр знаходиться за адресою м. Херсон, вул. Суворова, 35. Медична допомога надається безоплатно за направленням сімейного лікаря на консультацію до лікаря-кардіолога та у випадку само звернення (різке погіршення стану здоров’я).

У разі необхідності буде проведена госпіталізація у стаціонарні відділення центру. Проведення експрес-тесту на COVID-19 безплатно проводиться безпосередньо у маніпуляційному кабінеті центру в день звернення.

Стаціонарна допомога надається цілодобово, консультації проводяться з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 15-00.

Телефон для довідок: реєстратура – (0552) 22 54 88; зав.консультативно-діагностичним відділенням – (0552) 42 10 70.