Великокопанівська громада бере участь в онлайн-голосуванні. Голосуй за наших!

Дата: 01.09.2021 16:35

Закликаємо мешканців Великокопанівської громади та її друзів підтримати молодь села Великі Копані у всеукраїнській арт-події Молодь inUA, присвяченій 30-річчю Дню Незалежності України!

24 серпня близько 120 команд з різних куточків України приєдналося до арт-події Молодь inUA. Молодь об'єднала свої громади для того, щоб створити спільний малюнок на полотні та показати чим пишаються та куди хочуть прямувати.

Команда молоді Великокопанівської громади взяла участь у цьому дійстві: зібрала молодь, обговорила ідеї, пройшла навчання, намалювала щасливих українців, які живуть на мирній землі.

Тепер залишився останній етап — онлайн-голосування, яке триватиме з 1 по 10 вересня 2021 року, щоб обрати 3 малюнки, які трансформують у 3 мурали в громадах-переможцях! Наша громада хоче стати переможцем і у цьому можете допомогти саме Ви!

Для цього:

?Перейди за цим посиланням https://www.mriemotadiemorazom.org/molodinua та натисни на малюнок з написом "Голосуй тут"

?знайди фото малюнку, таке як нижче

?натисни кнопку "голосувати"

?опустися у самий кінець сторінки та там зазнач свої дані, а в кінці натисни кнопку "Підтвердити"

За результатами голосування програма "Мріємо та діємо" у співпраці з українськими митцями допоможе трьом громадам-переможцям, полотна яких перемогли, відтворити їх у форматі справжніх муралів у їхніх населених пунктах.

Допоможіть створити мурал у Великокопанівській громаді! Віддайте свій голос за нас!

#молодьinua