Великокопанівським бібліотекам – 100 років

Дата: 28.09.2021 08:52

Нам 100 років. В цьому році наші бібліотеки відзначають річницю свого заснування. У 1921 році в нашому селі з’явилася хата-читальня. Це була перша бібліотека в селі, яка спрямовувала свої зусилля на культурно просвітню роботу, а також брала участь у ліквідації не писемності. Змінювалися часи змінювалися і бібліотеки. За часи свого існування бібліотеки в селі були та є найбільш доступним культурним закладом для жителів громади й виконувала чимало місій. Це довідковий, інформаційний та освітній центр. Особливим багатством бібліотек завжди були й будуть її кадри – талановиті, досвідчені, кваліфіковані спеціалісти, безмежно віддані своїй справі. Завдяки новим технологіям бібліотекарі впевнено йдуть в ногу з часом. Нікому не секрет, що успішною бібліотека стає тоді, коли в ній працює успішний, ініціативний бібліотекар. До річниці заснування бібліотек бібліотекарки створили відеофільм «бібліотека – інформаційний центр розвитку громади». Цей фільм розповідає 100 – річну історію бібліотеки, про людей, які працювали в ній. Історія бібліотеки – це історія нашого села. Маємо надію, що в майбутньому люди, які будуть працювати після нас відсвяткують 200 річчя бібліотеки. Ми часто чуємо, що бібліотеки нікому не потрібні туди ніхто не ходить, що їх треба закрити. Можливо це колись і станеться, але не сьогодні й не завтра і не у 21 столітті. Вже понад 4000 років бібліотеки є незамінною частиною інтелектуального і соціального розвитку людства. Гарного вам перегляду.