Онлайн-тест на ризик цукрового діабету 2 типу

Дата: 25.01.2022 11:55

У рамках інформаційної кампанії «Мисливці за діабетом» Україно-швейцарський проєкт “Діємо для здоров’я” та Центр громадського здоров’я створили перший в Україні доказовий онлайн-тест на визначення індивідуального ризику цукрового діабету 2 типу.

Його можна пройти на сайті diabetes.phc.org.ua/, як самостійно, так і під час прийому у сімейного лікаря. Цей тест є Формою оцінки ризиків цукрового діабету 2 типу, що є частиною Уніфікованого клінічного протоколу первинної та вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги «Цукровий діабет 2 типу», затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров'я №1118 від 21 грудня 2012 року. А отже, може використовуватися у медичній практиці.

Цей тест ви також можете пройти замість своїх рідних (батьків, дідусів та бабусь), які можуть опинитися в групі ризику і захворіти на цукровий діабет 2 типу.