12 Лютого, 2019 р., 10:45
Павло Дмитровичу, роз’ясніть, будь ласка, як стягнути аліменти з колишнього чоловіка? Ми не проживаємо разом понад один рік, батько дитину майже не бачить та матеріально не підтримує. Дякую за відповідь.
11 Лютого, 2019 р., 15:27
У Великокопанівському комунальному закладі дошкільної освіти ясла-садку «Ягідка» вчитель-логопед Овсієнко Є.Е. проводить з вихованцями садочка цікаві та активні артикуляційні гімнастики та дихальні вправи. 11 лютого 2019 року заняття було спрямоване на розвиток рухливості органів мовленнєвого апарату, відпрацювання правильних, повноцінних рухів артикуляційних органів необхідних для правильної вимови звуків.
11 Лютого, 2019 р., 14:55
 Спортивна розвага для дітей старшої групи відбулася 8 лютого у Абрикосівському комунальному закладі дошкільної освіти ясла-садку «Пурпурова квітка» Великокопанівської ОТГ. Мами вихованців ясла-садка із задоволенням взяли участь у змаганнях, залюбки грали разом із дітьми в спортивні ігри.