08 Лютого, 2019 р., 13:06
Повідомляємо Вас, що починаючи з  01січня 2019 року за електроенергію спожиту у січні 2019 року та в подальшому необхідно сплачувати ТОВ «Херсонська обласна ЕК» за наступними реквізитами:
08 Лютого, 2019 р., 12:01
Вже другий рік поспіль Сергій Ковальов організовує громадськість села Великі Копані для того, щоб тимчасово вирішити проблему дороги по вул. Радянська. Як всім відомо, просуватися нею на автотранспорті досить складно, із-за величезної кількості та різних за розмірами ям, та подекуди небезпечно.
07 Лютого, 2019 р., 13:26
Особливе місце в роботі шкільної бібліотеки Великокопанівської ЗОШ I-III ступенів з обдарованими дітьми займає виставкова діяльність. Діти мають змогу продемонструвати свої творчі роботи на виставці-презентації „Хобіландія – країна твоїх захоплень” . Не так давно свої творчі роботи презентувала учениця 9-А класу  Великокопанівської ЗОШ I-III ступенів Кондрасюк Юлія.