28 Лютого, 2018 р., 09:02
Олешківський сервісний центр головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області  інформує, згідно наказу ПАТ Укрпошта» від 13.02.2018 року № 146 у Херсонській філії проводиться інвентаризація готівкових коштів станом на 01.03.2018 року з повним обнулінням кас відділень поштового зв’язку.
28 Лютого, 2018 р., 08:52
З 1 січня 2018 року стартувала кампанія декларування доходів          Олешківське відділення Херсонської  ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області повідомляє, що  з 1 січня 2018 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року, яка триватиме до 1 травня 2018 року.
27 Лютого, 2018 р., 12:32
22.02.2018 року до земельного відділу надійшла інформація щодо проведення підприємцем земляних робіт на земельній ділянці, що знаходиться на території Великокопанівської сільської ради, не узгоджених із сільською радою.
27 Лютого, 2018 р., 09:45
20 лютого 2018 року на базі Абрикосівської сільської бібліотеки був проведений тематичний вечір присвячений вшануванню трагічних подій на Майдані «Герої не вмирають». Присутнім підготували розповідь про трагічні події які розвивалися на Майдані, читали авторські вірші які написала наша письменниця Возна Віра Євгенівна. Також була представлена виставка на якій були представлені фото, вирізки з газет та журналів, вірші, які нагадують всім про те, якою ціною була здобута свобода, та новий шанс стати справжньою Європейською державою.  В пам'ять загиблим на майдані запалили лампадки та свічки.
27 Лютого, 2018 р., 08:43
Упродовж лютого 2018 року серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Олешківського району, до відзначення 100-річниці «Вісника Олешшя», проведено конкурс есе «Спочатку було Слово…». Приємно, що І місце посіла  учениця 10-А класу Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Новікова Катерина.
27 Лютого, 2018 р., 08:37
Нещодавно в селищі Абрикосівка у сім`ї Малькович І. та Мазько Н. сталося горе. Захворіла їх дворічна донька Малькович Анна-Марія. Наразі дівчинка йде на поправку, завдяки вчасному лікуванню. Звичайно ми всі розуміємо, що хоч медицина безкоштовна, але потрібні були дорогі ліки, повноцінне харчування та вітаміни. На щастя, в нашому селищі проживають небайдужі та  дружні люди, які оперативно провели збір коштів на лікування дитини. Я дуже дякую всім жителям селища Абрикосівка, працівникам Великокопанівської сільської ради,  ПрАТ «Райдужне», Абрикосівської ЗОШ I-III ступенів, ДНЗ ясла-садок «Пурпурова квітка», Абрикосівської сільської  бібліотеки, сільського Будинку культури та ФАПу,  які надали грошову допомогу!  Мені приємно, що абрикосівці завжди дружно допомагають один одному у скрутних ситуаціях і ніколи не залишаються байдужими!
27 Лютого, 2018 р., 08:19
Вибір і замовлення підручників для учнів 5 класу закладів загальної середньої освіти Великокопанівської ОТГ на 2018/2019 н.р.
26 Лютого, 2018 р., 10:25
На Херсонщині скористатися послугами державної фіскальної служби у режимі онлайн можуть не тільки жителі обласного центру або інших міст, але і найвіддаленіших сільських населених пунктів. Такі можливості стали доступними завдяки підключенню усіх територіальних органів Головного управління ДФС в області до інноваційного волонтерського проекту – системи державних електронних послуг iGov (https://igov.org.ua/).
26 Лютого, 2018 р., 09:29
У селі Великі Копані, у якому розташувався найбільший в Україні овочевий ринок, Сільський Ревізор провів 6-ту  в цьому  сезоні ревізію.