03 Січня, 2018 р., 11:33
2 січня 2018 року командою активних громадян Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади  у  ДНЗ ясла-садок «Пурпурова квітка» селища Абрикосівка завдяки реалізації проекту "Здорові діти - майбутнє держави" було установлено спортивний інвентар, який було закуплено і доставлено, за фінансової підтримки Британської Ради в рамках проекту «Активні громадяни» та за підтримки Фонду «Об’єднання» і партнерів – Великокопанівської сільської ради та відділу освіти Великокопанівської сільської ради Олешківського району Херсонської області.
03 Січня, 2018 р., 09:44
З метою підвищення інтересу учнівської молоді до актуальних питань проведення реформи бюджетно-податкової децентралізації в Україні; розвитку у молоді власної активної життєвої позиції у відповідності до демократичних та європейських цінностей; формування готовності брати активну участь у соціально-економічному житті об’єднаних територіальних громад та власного бачення щодо економічного розвитку свого населеного пункту, області та країни в цілому  у  листопаді 2017 року  кафедрою  фінансів, обліку і аудиту Національного університету «Острозька академія»  проведено  Всеукраїнський конкурс есе для учнів 9-11 класів  закладів загальної середньої освіти на тему: «Що означає для мого населеного пункту децентралізація?»
28 Грудня, 2017 р., 20:24
Сьогодні, 28 грудня 2017 року, Великокопанівська сільська рада відзвітувала про використання коштів, виділених державою на розвиток громади!
27 Грудня, 2017 р., 16:33
Сьогодні, 27 грудня 2017 року, жительку  села Великі Копані Щебет Меланію Наумівну з 99-річчям привітали квітами, тортом та грошовою допомогою, виділеною Великокопанівською сільською радою, представники сільської ради на чолі з сільським головою Великокопанівської сільської ради  Валентиною Костенко та представники Великокопанівського сільського Будинку культури - подружжя Плисюків.
26 Грудня, 2017 р., 09:15
На засідання педагогічної ради до ДНЗ ясла-садок «Пурпурова квітка» селища Абрикосівка завітали методисти з дошкільної освіти відділу освіти Великокопанівської сільської ради. З часу створення відділу освіти, педагогічний колектив закладу отримує реальну методичну допомогу та методичні консультації з організації та проведення освітньо-виховної роботи з дітьми дошкільного віку. На педагогічній раді  Олена Дмитрівна та Оксана Володимирівна внесли пропозиції щодо активізації роботи з батьками, створення міні-музею українського народознавства.