22 Вересня, 2017 р., 14:00
В вересні місяці 2017 року на водонапірних баштах КП «Великокопанівське», проведено заміну старого обладнання на нове. ПрАТ «Радужне» в особі Бичкова В.О. надало, для виконання робіт підйомний кран, також був задіяний у роботі електрик Устінов Є.В., водій Бившук Б.П., помічник ДІМ Романюк В.Л., робітник КП «Великокопанівське» Шапурін Є.Ю. КП «Великокопанівське» виділило кошти на заміну комплекту обладнання для арт свердловини у розмірі 102 000 грн.
21 Вересня, 2017 р., 09:40
За повідомленням Херсонського обласного центру з гідрометеорології 22-23 вересня 2017 року у зв’язку з проходженням холодного фронту на території  Херсонської області та м. Херсон  очікуються короткочасні  дощі, подекуди сильні. Місцями гроза, град, шквал 15-20 м/с. Температура повітря знизиться  на 6-8 градусів.
21 Вересня, 2017 р., 09:25
20 Вересня, 2017 р., 10:44
20 Вересня, 2017 р., 10:23
Йшли селом, йшли селом партизани, По землі українській, невільній землі. І у кожного зброя була за плечами, І у кожного смуток і біль на чолі. Їм сумно за всю Україну, За ту спалену хату, за зрубаний сад, За ту пісню, що чув ти колись, солов’їну, Але їм вже не було дороги назад. І не всі повернулись із бою додому, І не всіх дочекалася рідна сім’я. Пам’ятайте ж ви їх, пам’ятайте такими, Пам’ятай же ти їх, українська земля.   До Дня партизанської слави...     З нагоди відзначення Дня партизанської слави у Великокопанівській сільській дитячій бібліотеці з користувачами бібліотеки, учнями Великокопанівської ЗОШ I-III ступенів, було проведено урок пам′яті «Пам′ять про минуле». Захід відвідали учні 10 класу, класний керівник Олексюк О. А. Серед запрошених гостей були присутні: Рябова З. І. – голова ради ветеранів, дитина війни, Сокровищук Ю. В.- працівник краєзнавчого музею, Терещенко Л. В. – племінниця родини Щетини.    Вже третій рік ми відзначаємо цю пам′ятну дату в умовах неоголошеної війни, в тривозі за своїх рідних захисників. Тому що, можливо, зараз в ці хвилини на Сході нашої держави гинуть кращі сини України. Але ми в цей день не можемо не згадати про наших партизан часів Другої Світової війни – нашу славу, нашу гордість, перед якими скинуть шапку цілі століття.     Час невблаганний. З його плином позаростали партизанські стежки, обвалились колишні землянки. Час стер з лиця сліди далеких тих боїв та походів. Але з людської пам’яті сторінки бойової слави йому не під силу стерти. Вона відлунюється в серцях колишніх народних месників і передається новим поколінням. Бо народний подвиг вічний!     На початку заходу бібліотекар розповіла, що партизанський рух в Україні набув масовості з кінця 1942 року. Херсонщина в роки війни теж стала партизанським краєм і по праву пишається партизанською славою. На Херсонщині діяли дві підпільні молодіжні організації — патріотична молодіжна група «Патріот Батьківщини» в Херсоні, організатором і керівником якої був Ілля Кулик, та «Юнармія» в Цюрупинську, якою керував Фомін. В кінці серпня— на початку вересня 1941 року розпочав бойову діяльність Херсонський партизанський загін, очолений Гірським. Начальником штабу був голова виконкому Херсонської міської Ради Ладичук. Всього ж на Херсонській землі проти окупантів воювало понад 700 партизанів і підпільників.     Під час проведення заходу учні переглянули документальний фільм «Партизанський фронт». Фільм присвячений партизанським загонам, що з'явилися під час Другої Світової Війни. В цілому їх було більше шести тисяч. Вони почали з'являтися в перший же місяць після введення німецько-фашистських військ на терени нашої великої Батьківщини. Радянський народ повстав на боротьбу з ворогом, використовуючи всі способи і методи, які змогли придумати.    Сокровищук Ю. В. і Рябова З. І. розповіли дітям про партизанський рух на території рідного краю під час Великої Вітчизняної війни, про підпільні організації.     На завершення заходу бібліотекар звернулася до учнів: «Героїчні подвиги українських партизанів у пам’яті народу житимуть вічно. Сьогодні ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя. Нехай День партизанської слави передається з покоління в покоління і надалі, нехай зберігає в наших серцях такі поняття, як Батьківщина, честь, обов’язок і пам’ять». Підготувала: провідний бібліотекар Великокопанівської сільської бібліотеки для дітей Самойлова Н.М.
19 Вересня, 2017 р., 16:44
Шановні сільгоспвиробники! Доводимо до Вашого відома, що з 20 по 23 вересня 2017 року на території Національного виставкового комплексу «АGRОЕХРО» (м.Кропивницький - минула назва Кіровоград, вул.Мурманська, 8) відбудеться наймасштабніша в Україні (100 000 кв.м.) спеціалізована виставка аграрної техніки і технологій «АGRОЕХРО» - 2017. Основні тематичні розділи виставки: техніка та технології, спецтехніка в АПК, альтернативна енергетика, екологія та переробка відходів, присадибне господарство та лісове господарство. Програма заходів розміщена за посиланням https:www.ukragroexpo.comprohrama-zakhodiv-agroexpo. Запрошуємо Вас, за бажанням, відвідати вище зазначену виставку. Земельний відділ.
19 Вересня, 2017 р., 16:00
Дитяча конкурсна програма «Чари осіннього лісу» у Великокопанівському СБК
19 Вересня, 2017 р., 08:41
Історія одного фото…
18 Вересня, 2017 р., 09:00
14 вересня відбувся прес-тур журналістів на території  Великокопанівської ОТГ, організованого Херсонським регіональним відділенням Асоціації міст України на тему: «Олешківська глибинка: неупереджений погляд».