18 Грудня, 2017 р., 10:10
Шановні батьки дітей, які не відвідують дошкільний заклад!
04 Грудня, 2017 р., 15:57
Шановні жителі та гості Великокопанівської громади! 12 грудня 2017 року о 10:00 годині у Великокопанівському сільському Будинку культури відбудеться зустріч представників філії швейної фабрики "Від" м. Олешки з мешканцями Великокопанівської громади з метою роз'яснення умов роботи. Запрошуються всі бажаючі працювати!
27 Листопада, 2017 р., 11:42
Великокопанівською сільською радою розпочато розробку проекту плану заходів з реалізації у 2018 – 2020 роках Стратегії розвитку Великокопанівської ОТГ до 2022 року.
16 Листопада, 2017 р., 08:54
Шановні жителі громади! Нагадуємо, що соціальною службою Великокопанівської сільської ради проводиться акція "Поділися з тим, хто цього потребує".     Просимо всіх небайдужих людей приносити до сільських рад с-ща Абрикосівки та с. Великі Копані речі та одяг, які Вам не потрібні вдома. Не залишайтеся байдужими до проблем односельців!
16 Листопада, 2017 р., 08:51
КП "Великокопанівське" запрошує на роботу бухгалтера - відповідальну людину з досвідом роботи. Стабільна заробітна плата гарантується. За додатковою інформацією звертатися до директора КП "Великокопанівське" Самойлової Лариси Олександрівни або за телефоном: (05542) 48-8-40.
06 Листопада, 2017 р., 13:54
У зв'язку з об'єднанням Абрикосівської селищної ради та Великокопанівської сільської ради,  відповідно до ст..26   Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада затверджує  Статут Великокопанівської  сільської об'єднаної   територіальної   громади Олешківського району Херсонської області
03 Жовтня, 2017 р., 09:20
Відділ освіти Великокопанівської сільської ради запрошує спеціаліста на посаду старшої медичної сестри до ДНЗ ясла-садок "Ягідка" с. Великі Копані. Вимоги: медична освіта. Працевлаштування: офіційне. Режим роботи: 5-денний робочий тиждень. Для співбесіди звертатися до завідувача ДНЗ ясла-садка "Ягідка" Білобородько Любов Іванівни.
29 Вересня, 2017 р., 13:43
Великокопанівська сільська рада запрошу всіх бажаючих на змагання Першості Великокопанівської ОТГ з настільного тенісу, шахів та шашок. Дійство відбудеться 1 жовтня 2017 року о 9:00 у приміщенні Великокопанівської ЗОШ I-III ступенів. Будемо раді прийняти представників інших сіл, селищ та громад!