07 Квітня, 2017 р., 11:00
6 квітня усі охочі та небайдужі жителі нашої громади відгукнулися на заклик очистити територію дендрапарку біля школи. Бажаючих навести порядок в парку, який уже багато років був в занедбаному стані, виявилося дуже багато. До роботи залучилися працівники сільської ради, комунального підприємства, бібліотеки, депутати сільської ради, жителі села. Особливо хочеться відзначити небайдужих учнів Великокопанівської ЗОШ та їх наставників вчителів, які продемонстрували неабияку завзятість та сумлінну працю.
07 Квітня, 2017 р., 09:33
Рішенням сесії від 10 лютого 2017 року Великокопанівська об’єднана територіальна громада стала членом Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України». Сільський голова Валентина Костенко уповноважена представляти Великокопанівську сільську раду в Асоціації об’єднаних територіальних громад.
05 Квітня, 2017 р., 11:15
26 квітня у приміщенні Великокопанівської сільської ради з 09:00 до 17:00 год буде здійснено прийом громадян першим заступником голови районної державної адміністрації Бугановим К.М.
05 Квітня, 2017 р., 09:51
На Ваш лист за №230 від 20.03.2017 р. стосовно звернення жителів с. Абрикосівка повідомляємо, що в розкладах руху Н.Маячка - Херсон АС заведений заїзд до с. Абрикосівка на рейсах: з часом відправлення
04 Квітня, 2017 р., 13:35
Запрошуємо відвідати ярмарку пасхальних виробів 14-15 квітня вул. Соборна 95 на території ринку, кафе "Пельменна"
04 Квітня, 2017 р., 08:42
Запрошуємо всіх бажаючих, особливо НЕБАЙДУЖУ молодь, прийняти участь в санітарному прибиранні дендропарку Великокопанівської ЗОШ. Вже більше 30 років існує цей парк, але останні роки його заброшеність приваблює до себе тільки «бомжів» та наркоманів. Тож давайте всі разом надамо життя нашому дендропарку. Адже випускники 70-80 років школи створювали та доглядали цей парк.
31 Березня, 2017 р., 10:14
1 квітня Будинок Культури запрошує всіх бажаючих на веселий святковий концерт, який почнеться о 19:00. На Вас чекають кращі колективи Будинку Культури, пісні, танці, жарти та театральна вистава "Барон Мюнхгаузен".
30 Березня, 2017 р., 14:58
Традиційно навесні  в Україні визначають  найкращих читачів-дітей.  29 березня   в районній  бібліотеці    проходив  II тур конкурсу  на звання найкращого читача 2017 року «Велика книга читацьких рекордів  Херсонщини».  На  цей  конкурс  прибули   найкращі  читачі  села   Великі Копані:  Костіна Юлія    учениця  7   класу  і   Баєва Анастасія   учениця  6  класу.  Дівчатка   із  собою привезли  свої  улюблені книги  та цікаві  історії  про них. Змагання проводились у  формі презентації-рекомендації  прочитаного учасниками  твору.
30 Березня, 2017 р., 11:21
23 березня до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів мистецтва в Олешківському районному Будинку культури була проведена виставка майстрів народної творчості під назвою «Барви рідного краю», і також святковий концерт. Працівники Абрикосівського Будинку культури та сільської бібліотеки представили вироби майстрів села Абрикосівки. Були виставлені роботи Возної Віри Євгенівни (вишивка хрестиком), Лаворенко Тетяна Михайлівна (різьба по дереву), Кагальняк Тетяна Василівна (вишивка бісером). Усі учасники виставки були нагороджені дипломами за участь. Працівники Абрикосівського Будинку культури прийняли участь у святковому концерті.