13 Травня, 2017 р., 11:08
  8 травня 1945 Антигітлерівська коаліція офіційно прийняла «Акт про беззастережну капітуляцію» Збройних сил Нацистської Німеччини. 8 та 9 травня ми відзначали  День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною життя мільйонів наших співвітчизників.
12 Травня, 2017 р., 15:36
Дуже часто трапляться ситуації, що громадяни вирішують подарувати, або відмовитись від частини спадщини (будинку), в якому проживали можливо хто з дитинства, а хто дуже довгий період, складаючи по камінчику, по цеглині, заробляючи своїми мозолями копійки та купуючи на них будматеріали. Хочеться щоб старість була забезпеченою, щоб було до кого прихилити голову.
12 Травня, 2017 р., 15:23
Яка відповідальність встановлена за самостійне захоплення земельної ділянки?
12 Травня, 2017 р., 14:12
У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні - цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99. В 2017 році припадає на 14 травня.
11 Травня, 2017 р., 16:19
11травня 2017 року Великокопанівською радою проведено заходи з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС про скасування візових вимог для громадян України та з нагоди відзначення Дня Європи
11 Травня, 2017 р., 16:13
            8 травня в клубі с. Добросілля проведено урочистий захід з нагоди Дня пам'яті та примирення. З привітанням до присутніх  мешканців села виступив директор клубу Мельник А.В., який зазначив , що День пам'яті та примирення – пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини. Відповідно до указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є "гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму".
11 Травня, 2017 р., 16:08
     9  Травня – День Великої Перемоги, завжди буде нагадувати про те, що довелося пережити людям в той суворий час.
11 Травня, 2017 р., 16:02
У неділю 7 травня на території Асканія – Нова ОТГ відбувся перший в Україні розіграш Кубку з футболу серед команд об`єднаних територіальних громад Херсонщини.
10 Травня, 2017 р., 14:27
Шановні мешканці сіл Великі Копані та Абрикосівка!
10 Травня, 2017 р., 14:14
Великокопанівської сільською радою виділено кошти в розмірі 10 тисяч грн на проведення заходів для святкування річниці Дня Перемоги, а саме: