30 Травня, 2017 р., 11:46
Сьогодні для закладів Великокопанівського відділу освіти приватним підприємцем Гаджаєвим Теймуром було подаровано 8 настінних поличок. Великокопанівський відділ освіти висловлює подяку за участь та підтримку у розвитку нашої громади.
29 Травня, 2017 р., 15:48
Пам’ятка пацієнта, щодо  участі в урядовій програмі  «Доступні ліки»
29 Травня, 2017 р., 15:40
ШАНОВНІ ПІЛЬГОВИКИ! (ВЧИТЕЛІ,ВИХОВАТЕЛІ,БАГАТОДІТНІ РОДИНИ)
29 Травня, 2017 р., 15:26
Привабливість кожній місцевості надає не тільки місце розташування, а, в першу чергу, санітарний стан, який забезпечують самі жителі. В рамках двомісячника благоустрою населених пунктів Великокопанівської ОТГ розпочато покос трави.
29 Травня, 2017 р., 10:27
 16 травня 2017 року в Абрикосівській середній школі відбулося чудове свято «День Матері». Своїми талантами та щирістю вражали учні п’ятого класу, які під керівництвом свого вчителя Довбні Наталії Олександрівни підготували для мам та бабусь багато сюрпризів. Діти, звичайно, дуже хвилювалися, але виступили на відмінно.
25 Травня, 2017 р., 16:00
Зі святом останнього дзвоника !
24 Травня, 2017 р., 15:12
Місяць травень - то найкращий місяць у році! Вже гріють сонячні промінчики та наповнюють дні радістю. І в один з таких весняних днів, у другу неділю травня весь світ відзначає День Матері. В цей день усе людство вшановує жінку-матір, жінку-трудівницю, жінку-берегиню життя на землі.