25 Травня, 2017 р., 16:00
Зі святом останнього дзвоника !
24 Травня, 2017 р., 15:12
Місяць травень - то найкращий місяць у році! Вже гріють сонячні промінчики та наповнюють дні радістю. І в один з таких весняних днів, у другу неділю травня весь світ відзначає День Матері. В цей день усе людство вшановує жінку-матір, жінку-трудівницю, жінку-берегиню життя на землі.
19 Травня, 2017 р., 15:38
Земельна комісія в с.Абрикосівка.
17 Травня, 2017 р., 15:30
   Працівниками  соціальної  служби   відвідані  родини,  які  перебувають  у  складних життєвих  обставинах.
17 Травня, 2017 р., 14:00
Чудовими травневими днями, коли все довкола буяє та квітує, ми відзначаємо два найпрекрасніших родинних свята – День Матері та Міжнародний день сім’ї. Мамине свято відзначається у другу неділю травня, а День сім’ї — 15 травня. Зазвичай це гарні погожі дні. Розквітає природа: від пахощів та пташиного співу бринить свіже, прозоре, наповнене коханням, ніжністю і красою повітря. Саме з цієї нагоди 16 травня  зібралися  в Великокопанівській  сільській   бібліотеці для  дітей  учні 5 класу,   кл. кер. Новікова І. В. та  учні  1- Б класу,  кл. кер. Терещенко Н. А..
13 Травня, 2017 р., 11:18
30.03.2017 року у Великокопанівській сільській раді було прийнято рішення виконкому № 60 відповідно до якого було оголошено двомісячник  по благоустрою,  починаючи з 01.04.2017 по 01.06.2017 року.