21 Червня, 2017 р., 15:57
Понад 20 років чекала Великокопанівська громада будівництва власного стадіону. І ось вже більше п’яти років крок за кроком відроджується територія, запланована під стадіон.Зараз ще важко назвати її стадіоном - це поки що два футбольні поля.
21 Червня, 2017 р., 15:05
Швидко пливе час... І знову літо. Ще один навчальний рік прямує до свого логічного завершення. Пройшли підсумкові роботи і знову в нашій школі, як і в інших школах країни, 1 червня гостинно розпочав свою роботу пришкільний табір з денним перебуванням «Сонечко». Літо – це пора незвичайних вчинків, нових вражень, пора нового яскравого життя. Літо – це окрема маленька республіка. Саме тому літній пришкільний табір має бути джерелом позитивних емоцій, дружби, доброти та здоров’я. Усю виховну роботу табору колектив Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів спрямовував на те, щоб допомогти дітям розкрити свої творчі здібності, порозумітися між собою, пізнати один одного краще. Свою роботу колектив табору спрямовував на оздоровлення дітей, як фізичне, так і моральне. Адже дитина – це скринька з фантазією, талантом, упевненістю в собі, її просто потрібно вчасно відкрити. Робота в таборі була розподілена, як правило, на три розділи:
21 Червня, 2017 р., 11:05
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ясла- садок «Ягідка»»
20 Червня, 2017 р., 08:40
                                            Здобуваємо знання
19 Червня, 2017 р., 15:36
Чи любите ви казку? На це питання мабуть відповідь у кожного з нас однакова – «звичайно».
19 Червня, 2017 р., 10:43
Рейд по санітарному стану с.Добросілля
15 Червня, 2017 р., 16:46
18 червня відзначається День медичного працівника.
15 Червня, 2017 р., 16:38
18 червня – День дільничного інспектора міліції
15 Червня, 2017 р., 16:32
     Великокопанівська сільська рада повідомляє , що протягом червня місяця подано три заяви «Про реєстрацію одруження» , на липень місяць теж бажаючих одружитися виявилося три молоді пари. За 15 днів червня місяця народилося дві дитини.
15 Червня, 2017 р., 15:05
ДО НАС ЗАВІТАЛО ТЕПЛЕ ЛІТЕЧКО!!!   В Абрикосівському дошкільному закладі  з першого червня розпочалося оздоровлення дітей. Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму.